تخلیه چاه لوله بازکنی تهران

بخش مقالات شرکت خدماتی آرمیتیس

بایگانی برای دی, ۱۳۹۳

لوله های UPVC

لوله های Pushfit UPVC

 Pushfit U-PVC جدیدترین سیستم فاضلابی دنیاست که امروزه در تمام کشورهای صنعتی به کار گرفته می‌شود. لوله پوشفیت نارنجی
سرعت عمل در نصب، کارایی بی نظیر و عمر طولانی این نوع محصول موجب آن شده است که در سرتاسر دنیا سیستم های فاضلابی سنتی (چدن) بتدریج جای خود را به این سیستم جدید بدهند.
سیستم پوشفیت به کار گرفته شده در این محصول، علاوه بر آنکه باعث سرعت و سهولت در نصب می‌شود، اثر نشستهای ساختمانی را خنثی می‌کند و مانع ار بروز نشتی می‌گردد. استفاده از نوعی PVCفشرده و مقاوم موجب استحکام هرچه بیشتر این محصول شده و عمر طولانی آن را تضمین می‌نماید.
در کنار این مزایا، سطوح صاف و صیقلی داخل لوله‌ها ناهمواری سطحی را به صفر رسانده که در نتیجه جریان مواد فاضلابی با سهولت و سرعت انجام می‌پذیرد. همین امر مانع از تجمع پس ماند (ته مانده) فاضلابی و ایجاد رسوب کلسیمی می‌گردد و در نتیجه هرگز شاهد گرفتگی لوله نخواهید بود.

ارسال شده در: دسته‌بندی نشده

Leave a Comment (0) →

انواع لوله های فاضلاب

لوله‌های فاضلاب در هر منطقه‌ای جهت دور کردن آب فاضلاب خانه‌ها و مناطق صنعتی مورد نیازند. برای تمام مقاصد، انواع مختلفی از لوله‌های زه کشی وجود دارد.
لوله‌ای که انتقال آب از یک مکان به مکان دیگر را آسان می‌سازد لوله‌ی زه کشی نامیده می‌شود. این لوله‌ها از اهمیت زیادی برخوردارند، به دلیل این که وظیفه مهم دفع فاضلاب از خانه‌هایمان و یا یک مجموعه صنعتی را برعهده دارند. هم چنین برای جلو گیری از سیل که به دلیل شرایط باتلاقی و فرسایش خاک ایجاد می‌شود، دارای اهمیت می‌باشند. در حال حاضر، انواع مختلف لوله‌های فاضلاب وجود دارد که برای انواع مشکلات زه کشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروزه بیشترین لوله‌های فاضلابی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، لوله‌های فاضلاب پی وی سی و پلی اتیلن هستند. با این حال، به غیر از این لوله‌ها، انواع متفاوت دیگری از لوله‌ها مورد بهره برداری قرار می‌گیرند که جریان آب را با مهارت هدایت می‌کنند.

لوله‌های فاضلاب پلی اتیلن موج دار

لوله‌های زه کشی موج دار محکم، با دوام و مقرون به صرفه بوده و راه حل مناسبی برای سیستم‌های زه کشی می‌باشند. علاوه بر این، پلی اتیلن، پلاستیک شیمیایی خنثی است که بسیار فرسایش‌گر و مقاوم در برابر سایش می‌باشد. این نوع از لوله‌های زه‌کشی به خوبی در برابر برخی از سخت‌ترین شرایط محیطی و شرایط آب و هوایی نا مساعد خود را به اثبات رسانیده‌اند. در حقیقت حدود ۹۰ درصد از خطوط لوله‌های زه کشی از پلی اتیلن موج دار ساخته شده است.

لوله‌های زه کشی پی وی سی

لوله‌های کلرید پلی وینیل در سیستم‌های زه کشی به طور وسیعی استفاده می‌شوند، به این دلیل که ارزان، با دوام و پیاده سازی آنها آسان است. لوله‌های پی وی سی حدود ۷۵ ٪ شبکه لوله کشی فاضلاب را شامل می‌شوند. این لوله‌های قوی هر گونه فشاری را تحمل کرده و به راحتی دو بخش آن را با چسب می‌توان به یک دیگر متصل نمود، که این کار موجب صرفه جویی در زمان مورد نیاز جهت لحیم کاری یا جوش کاری می‌شود. تنها اشکال این لوله‌های پی وی سی سفتی و سختی‌شان است بطوری که نمی‌توان آنها را به فُرم مورد دلخواه خم نمود.

انواع لوله‌های فاضلاب
لوله‌های فاضلاب بتونی

لوله‌های بتونی نیاز به هیچ مقدمه چینی ندارند به این دلیل که بیشتر از همه در مواد و مصالح ساختمانی استفاده می‌شوند. این لوله‌ها به دلیل قابلیت دست رسی در محل، مقرون به صرفه بودن، مقاومت و دوام‌شان بیشترین استفاده را دارند. یکی از دلایل دیگر پر استفاده بودن آنها سازگاری با محیط زیست و ویژگی غیر قابل اشتعال بودن آنها بر خلاف دیگر لوله‌های پلاستیکی است.

لوله‌های فاضلاب سفالی

لوله‌های فاضلاب سفالی سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته و به محکمی پلاستیک می‌باشند. اگر چه این لوله‌ها محکم و سازگار با محیط زیست هستند، اما در یک دوره‌ی زمانی نیاز به تعویض دارند بدین جهت که به دلیل شرایط آب و هوایی نا‌مساعد و فشار فاضلاب احتمال ایجاد ترک در آنها زیاد است. با این حال، امروزه لوله‌های سفالی با یک لایه بتون پوشانده شده تا آنها را سفت و سخت و با دوام‌تر از پیش نماید.

لوله‌های فاضلاب چدنی

لوله‌های چدنی معمولاً در مصارف فاضلاب خانگی به کار رفته و در زیر زمین نصب می‌شوند تا اجازه دهند فاضلاب از طریق آن جریان یافته و به مرکز تصفیه به منظور بازیافت هدایت شود. این لوله‌ها به علت دوام و سختی‌شان معروفند. در واقع، به این دلیل شهرداری‌ها از این لوله‌ها استفاده می‌کنند که فقط لازم است آنها را نصب نموده و بعد فراموششان کنید. این لوله‌ها به هیچ گونه تعمیر و نگه داری نیاز ندارند و می‌توانند بیش از یک صد سال دوام بیاورند.

لوله‌های فاضلاب مسی

لوله‌های مسی، زمانی برای خطوط آب و فاضلاب مسکونی بسیار مورد استفاده قرار می‌گرفتند. با این حال، لوله‌های پی وی سی و پلاستیکی جای گزین این لوله‌ها شدند، به این دلیل که مس در حال حاضر بسیار گران بوده و احتمال دارد در طی یک دوره‌ی زمانی زنگ زدگی در آنها ایجاد شود. علاوه بر این، این خطوط لوله، آب و هوای سرد را نمی‌تواند تحمل کنند و به احتمال زیاد چنان چه آب یخ بزند این لوله‌ها می‌ترکند. از این رو، امروزه به ندرت از این لوله‌ها جهت سیستم‌های زه کشی استفاده می‌شود.

لوله‌های فاضلاب گالوانیزه

لوله‌های گالوانیزه در اوایل ۱۹۰۰ بسیار مورد استفاده قرار می‌گرفتند. این لوله‌ها به خاطر این معروف بودند که مقرون به صرفه و نیز به سهولت در دست رس بودند. سریع با مشکلاتی هم چون نشت، تعمیر و نگه داری بالا و تغییر رنگ مواجه شدند و این خطوط لوله توسط لوله‌های پلاستیکی و یا پی وی سی جای گزین شدند. امروزه به ندرت خواهید دید که از این لوله‌ها جهت کارهای زه کشی موجود استفاده شود.
هر نوع از لوله‌های فاضلاب ویژگی خاص خود را دارند. بنا بر این، بهتر است که شما پیش از خرید لوله‌ی فاضلاب برای تعمیر خانه‌تان با یک متخصص مشورت نمایید.

ارسال شده در: دسته‌بندی نشده

Leave a Comment (0) →

باز کردن راه فاضلاب لوله بازکنی آب ۰۹۱۲۰۹۳۰۱۱۸

باز کردن راه فاضلاب لوله بازکنی آب ۰۹۱۲۰۹۳۰۱۱۸

باز کردن راه فاضلاب

بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته میشه و آب خوب رد نمیشه و باز کردن راه فاضلاب را کمی مشکل می کند . این اشکال مخصوصن در منازل قدیمی ساز بیشتر به چشم میخوره . هر از گاهی باید با سیفون تلمبه بزنین یا از مواد باز کننده لوله مثل چانته یا اسید استفاده کنین تا راه آب باز بشه ! اما اشکال اینجاست که استفاده از این مواد خودش باعث دردسر میشه . چون اسید و چانته یا همون سود سوزآور جدار لوله ها رو به اصطلاح میخورن یا سوراخشون میکنن . کافیه لوله فاضلاب کمی کهنه باشه یا دچار پوسیدگی کمی باشه تا با ریختن این مواد لوله سوراخ بشه و فاجعه به بار بیاد !!!!

شرکت ارمیتیس

ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطرترین راه , تماس با شرکت های خدماتی مطمئن میباشد که شرکت ارمیتیس در خدمت شهروندان تهرانی و کرج میباشد .
” دلیل گرفتگی لوله ها جمع شدن مو در داخل لوله و داخل سیفون و جرم گرفتن اونهاست که مانع عبور آب میشه . معمولن هم جرم چربی دور موها گرفته میشه و پودر رختشویی یا شامپو باعث حل شدن اون جرم و رها شدن موها میشه .

این کار رو سود سوزآور یا چانته هم انجام میدن که خورنده چربی هستن و یا اسید . اما متاسفانه این مواد به لوله های فاضل آب و سیفون ها مخصوصن در ساختمانهای قدیمی که اغلب از جنس چدن هستن , و نه پلاستیک , آسیب میرسونن و باعث پوسیدگی و سوراخ شدنشون میشن , هر چند این روش برای گرفتگی های معمولی کاربرد داره نه گرفتگی های شدید که حتا یک قطره آب هم رد نمیشه از چاهک و یا وقتی جسم خارجی راه آب رو گرفته باشه , که در اون صورت فقط و فقط باید رفت سراغ لوله کش

باز کردن راه فاضلاب

 

فقط یک تماس کافیست لوله بازکنی

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو ، با شماره های تماس شرکت تماس حاصل فرمائیداز بین بردن بوی بد فاضلاب بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
تلفن های تماس شرکت  آرمیتیس :
۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲
در تمام نقاط تهران
————————————-
در تمام نقاط کرج 

ارسال شده در: تخلیه چاه

Leave a Comment (0) →

لوله بازکنی تهران شبانه روزی

لوله بازکنی تهران شبانه روزی

لوله بازکنی تهران شبانه روزی

لوله بازکنی تهران شبانه روزی_armitisco.ir

 • بازکردن لوله توالت فرنکی

 • رفع بوی بد فاظلاب

 • بازکردن راه اب پشتبام

 • بازکردن چاهک اشپزخانه

 • لوله بازکنی

 • تخلیه چاه

 • چاه بازکنی

  در زیر مطالب بالا را مختصرا توضیح میدهیم.

 • بازکردن لوله توالت فرنکی:

برای بازکردن توالت فرنگی حدالامکان باید از فنر ظریف استفاده شود زیرا تولت فرنگی بخودی خود ظریف و حساس هست و اگر به ان فشار اوریم ممکن هست بشکند.

 • رفع بوی بد فاظلاب:

گاهی ممکن است که از منرل شما بوی نامطبوعی منتشر شود که علل ان گرفتگی لوله،اب بندی نبودن لوله خروجی سینک یا مشکل لوله کشی فاظلاب داشته باشد که شرکت خدمات فنی ارمیتیس با توجه به تجربه چندین ساله مشکل شما را میتواند به طور تضمینی حل کند.

 •   بازکردن راه اب پشتبام:

مشکل اصلی گرفتگی راه اب برگ،خاک،پوشال کولر و … هستن که باید فنر زده شود و توسط انبر اشیاه داخل ان را باید خارج کرد.

 •  بازکردن چاهک اشپزخانه:

ظرف و ظروفی که بعد از غذا چرب میشوند که بعد از شستن ظروف،چربی ظروف وارد لوله فاظلاب میشود و بلافاصله در لوله سرد میشود و به دیواره لوله میچسبند که در طول زمان باعث میشود کل لوله رسوب گرفته و  باعث گرفتگی میشود که باید توسط فنر فولادی رسوب گیری شود.

armitisco.ir

لوله بازکنی تهران شبانه روزی_armitisco.ir

 • چاه بازکنی

باز کردن گرفتگی انواع لوله های فاضلابی چدنی از ۱ تا ۳۰ اینچ ، گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی بوسیله دستگاه تراکم هوا و فنر فولادی

باز کردن گرفتگی حاصل از مصالح ساختمانی ، گرفتگی لوله و سیفون توالت با سیمان

لوله بازکنی تهران شبانه روزی

و تضمینی

باز کردن گرفتگی حاصل از انباشت قیر در سیفون توالت

رفع گرفتگی حالص از افتادن شی در چاه توالت  و سیفون

 لوله بازکنی تهران کرج

لوله بازکنی تهران شبانه روزی

لوله بازکنی تهران شبانه روزی_۱_armitisco.ir

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو ، با شماره های تماس شرکت تماس حاصل فرمائید بوی بد فاضلاب ازبین بردن بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
تلفن های تماس شرکت :
۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲ – ۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸
در تمام نقاط تهران 

ارسال شده در: لوله بازکنی

Leave a Comment (0) →

لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی

لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی

لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی

لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی_armitisco.ir

شرکت تاسیسات فنی آرمیتیس : باز کردن لوله فاضلاب ، گرفتگی توالت و انواع لوله های چدنی ، آهنی ، پلیکا از ۱ اینچ تا ۳۰ اینچ توسط ابزار حرفه ای با سرویس کاران مجرب بدون خرابی .نیم ساعته.آماده عقد قرار داد با شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی و مجتمع های مسکونی.

 

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو ، با شماره های تماس شرکت ارمیتیس تماس حاصل فرمائیداز بین بردن بوی بد فاضلاب بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
تلفن های تماس شرکت ارمیتیس :
۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲ – ۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸
در تمام نقاط تهران
————————————-

 • سایر خدمات ما :

لوله بازکنی ، باز کردن لوله فاضلاب و رفع انواع گرفتگی چاه توالت در تهران و کرج، حتی روزهای تعطیل
استفاده از دستگاه تراکم هوا و پمپ باد برای برخی گرفتگی ها از جمله گرفتگی توالت فرنگی
رفع گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی،تعمیر،نصب و سرویس توالت فرنگی، باز کردن گرفتگی با فنر لوله بازکن باز کردن لوله فاضلاب
تعمیرات لوله کشی ساختمان، آب ، فاضلاب و موتورخانه آپارتمان در تهران و کرج
انشعاب فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری
رفع بوی نامطبوع فاضلاب و سرویسهای بهداشتی
رفع نم و رطوبت از بین بردن چکه تمام نقاط تهران و کرج
کلیه امور بنایی
تشخیص دقیق ترکیدگی لوله با دستگاه و ترمیم آن
لوله بازکنی تهران شبانه روزی

لوله بازکنی تهران به صورت شبانه روزی

گاهی گرفتگی توالت ،لوله فاضلاب ، دستشویی و حتی لباسشویی باعث بالا زدن آب می شود.ما در خدمت شما هستیم تا با ژنراتور حرفه ای، چاه باز کن برقی،دستگاه مکنده ، دستگاه تراکم هوا و … مشکل را حل کنیم.کافیست با شماره تماس ما  تماس گرفته  تا ما تماس بگیریم و در محل حضور یافته و پس از بازدید و مشاوره رایگان، گرفتگی را رفع کنیم.(حتی روزهای تعطیل و تعطیلات)
لوله بازکنی تهران شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز میباشد.

ارسال شده در: لوله بازکنی

Leave a Comment (0) →

لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران_armitisco.ir

یکی از مهمترین خدمات شرکت آرمیتیس لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران می‌باشد

باز کردن لوله فاضلاب ۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲ ، گرفتگی توالت و انواع لوله های چدنی ، آهنی ، پلیکا از ۱ اینچ تا ۳۰ اینچ توسط ابزار حرفه ای با سرویس کاران مجرب بدون خرابی و ۱۰۰% تضمینی .نیم ساعته.آماده عقد قرار داد با شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی و مجتمع های مسکونی.

شرکت خدمات فنی و لوله بازکنی تهران، آرمیتیس
دارای کادری مجرب با سرویس شبانه روزی
آماده خدمت رسانی به شهروندان محترم در سراسر تهران بزرگ .خدمات شرکت خدمات فنی آرمیتیس:

 • لوله باز کنی تهران و تخلیه چاه تهران
 • بازدید و مشاوره رایگان بصورت شبانه روزی
 • حفر چاه نو
 • باز و بست درب چاه کهنه
 • تشخیص ترکیدگی لوله
 • لوله کشی سرد و گرم و شوفاژ
 • طوقه چینی و کول گذاری
 • لایروبی و ته زنی چاه
 • ترمیم چاه قدیمی و افزایش کاربری آن
 • رفع بوی بد فاضلاب و توالت
 • رفع نم حمام ، آشپزخانه و توالت
 • تعمیرات و تغییرات ساختمان مستقیم با استادکار
armitisco.ir

لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران_armitisco.ir

 

 

لوله باز کنی,لوله بازکنی تهران,تخلیه چاه,تخلیه چاه تهران

 

لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی شبانه روزی با فنر فولادی و با دستگاه ژنراتور بدون خرابی و هزینه مناسب در اسرع وقت .

رفع گرفتگی لوله با مدرن ترین دستگاه و انواع فنر های استاندارد بدونه هیچ گونه کثیف کاری و آسیب رسانی به لوله ۱۰۰%تضمینی
سرویس دهی به تمام نقاط شرق ، غرب ، شمال ، جنوب ، مرکز در کمتر از نیم ساعت

لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران

لوله بازکنی تهران و تخلیه چاه تهران_۱_armitisco.ir

لوله بازکنی با فنر فولادی و با دستگاه ژنراتور بدون خرابی و ارزان تر از کل تهران
تخلیه چاه با پمپ لحن کش با تانکر ۱۲۰۰۰ هزار لیتری فوری مستقیم با راننده

رفع نم حمام و توالت با مواد خارجی و کف برداری صد در صد ۱۰۰% تضمینی در کوتاهترین زمان ممکن در اسرع وقت

هدف ما جلب رضایت شما شهروندان محترم میباشد .

تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران

تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران_۲_armitisco.ir

فقط یک تماس کافیست

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو ، با شماره های شرکت ارمیتیس تماس حاصل فرمائیداز بین بردن بوی بد فاضلاب بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
تلفن های تماس شرکت :


۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲

۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸
در تمام نقاط تهران
————————————-

خدمات شرکت آرمیتیس عبارتند از:

لوله بازکنی تهران

تخلیه چاه تهران

لوله بازکن تهران

حفر چاه تهران

رفع نم و بوی فاضلاب

ارسال شده در: لوله بازکنی

Leave a Comment (3) →