تخلیه چاه لوله بازکنی تهران

بخش مقالات شرکت خدماتی آرمیتیس

بایگانی برای آذر, ۱۳۹۳

از بین بردن بوی بد فاضلاب، توالت ، حمام ، آشپزخانه

از بین بردن بوی بد فاضلاب

از بین بردن بوی بد فاضلاب

از بین بردن بوی بد فاضلاب، توالت ، حمام ، آشپزخانه_armitisco.ir

چاره کار نزد ماست. رفع بوی بد و زننده سرویس های بهداشتی ، حمام و آشپزخانه به صورت ۱۰۰% تضمینی و در زمان کمتر از یک ساعت و با هزینه ای بسیار ناچیز بدون خرابی فقط با یک تماس با مرکز ما برای همیشه از شر بوی بد و گازهای سمی و مضر که سلامت شما شهروندان عزیز را تهدید می کند خلاص شوید.

آثار مضر گاز های فاضلاب و بوی بد فاضلاب بر سلامتی انسان:

گاز سولفید هیدروژن یا گازهای فاضلاب موادی بسیار سمی هستند که از تجزیه مواد داخل چاه فاضلاب ایجاد می گردند. گازهای فاضلابی اثرات مزمن و گسترده‌ای دارد. در غلظت‌های خیلی پایین، این گاز باعث سر درد ، خواب آلودگی، بی حالی، حالت تهوع، استفراغ، تحریک چشم‌ها و سیستم تنفسی می‌گردد.

در غلظت بالاتر چشم‌ها در اثر تماس با این گاز قرمز، ملتهب و دردناک گردیده و به نور حساس می‌شوند. اثرات مزمن بوی بد فاضلاب بر روی سیستم تنفسی شامل سرفه، درد در بینی و گلو و درد هنگام تنفس می‌باشد.

بوی بد فاضلاب ، سلامتی کودکان را بیشتر تهدید می کند

در صورتیکه تماس با این گاز ادامه پیدا کند، شخص ممکن است دچار مسمومیت مزمن گردد. در این حالت علاوه بر تحریک چشم‌ها و ریه‌ها، ممکن است کاهش ضربان قلب، خستگی، بی‌خوابی، مشکلات گوارشی و عرق سرد هم در اثر مواجهه با گاز به وجود آید.

غلظت های بالا حتما باعث مرگ خواهد شد که بیشتر برای کارگران ساختمانی که به منظور تعمیر چاه وارد آن می شوند اتفاق می افتد.

بوی بد فاضلاب نشان دهنده نشت گاز ســمــی سولفید هیدروژن یا گاز فاضلاب به داخل منزل است.این بو می تواند دائمی باشد و یا فقط در زمانهای مختلفی به مشام برسد.می تواند بسیار غلیظ باشد و یا بوی رقیقی داشته باشد.می تواند بویی شبیه بوی تخم مرغ گندیده یا ماهی یا لاشه گندیده داشته باشد.می تواند در آشپزخانه ، توالت ، حمام و یا هرجای دیگر از ساختمان به مشام برسد.

armitisco.ir

از بین بردن بوی بد فاضلاب_armitisco.ir

خوشبو کنندهای هوا توصيه‌هاي آسان و ارزان براي رفع بو و بوی نامطبوع پس از استشمام بوي نامطبوع چه احساسي خواهيد داشت؟ از بین بردن بوی بد فاضلاب به طور حتم آن‌قدر مشمئزکننده است که به راحتي مي‌توانيد آن را توصيف کنيد.

  • راههای مقابله با بوی بد فاضلاب:
  • خوشبو کنندهای هوا
  • خوشبو کنندهای هوا:

از بوهاي نامطبوع آشپزخانه، سرويس بهداشتي، اتاق‌ها، کمد لباس، جاکفشي و يا خودرويتان شاکي باشيد. براي برطرف کردن بوهاي مزاحم در خانه، اغلب مردم از اسپري‌هاي خوش‌بوکننده هوا استفاده مي‌کنند اما شيوه عمل اين اسپري‌ها به اين صورت است که در حقيقت بو را از بين نمي‌برند بلکه با بوي نافذ اسانس‌هاي مصنوعي خود، بوهاي نامطبوع را مي‌پوشانند يا اينکه مانند قرص‌هاي بوگير توالت محتوي دي‌کلروبنزن، سلول‌هاي بويايي ما را با لايه‌اي از ترکيبات روغني زيان‌آور که از خود متصاعد مي‌کنند، پوشانده و از اين طريق مانع استشمام بوي نامطبوع مي‌شوند.

  • راههای مقابله با بوی بد فاضلاب:

پرسش اين است که چرا بايد براي رفع بوهاي نامطبوع و خوش‌بو کردن منزل، انواع مواد شيميايي خطرناک را در محيط زندگي خود رها کنيم، وقتي که طبيعت هر آنچه براي اين کار مورد نياز است، در دسترس ما قرار داده است؟ براي آشنايي با جايگزين‌هاي طبيعي همراه ما باشيد! بوي نامطبوع در آشپزخانه براي رفع بوي نامطبوع بعضي از مواد غذايي، به ويژه ماهي و سبزي‌هايي مانند کلم، سير و پياز در آشپزخانه، محلولي با يک نسبت مساوي سرکه و آب را در يک ظرف در باز، براي مدتي روي حرارت ملايم بجوشانيد يا اينکه کمي سرکه سفيد را در آب حل کنيد و در هواي آشپزخانه اسپري کنيد. براي برطرف کردن هم‌زمان بو و خوش‌بو کردن آشپزخانه، مقداري گياهان معطر مورد علاقه خود را در سرکه بريزيد و در ظرف در بسته نگه داريد. پس از چند روز، سرکه معطر به دست آمده را مانند شيوه‌ ياد شده استفاده کنيد. براي  از بین بردن بوی بد فاضلاب و خوش‌بو کردن آشپزخانه و ساير نقاط خانه، مقداري دارچين نکوبيده و ميخک طبي يا گياهان معطر ديگر مانند رزماري، اسطو‌خودوس و آويشن را در يک کيسه کتان ريخته و آن را به آرامي در آب بجوشانيد. پوست مرکبات را دور نيندازيد. آنها را در آب بريزيد و با ملايمت بجوشانيد تا بوي خوش مرکبات آشپزخانه و ساير نقاط خانه شما را فرا گيرد. براي جذب و از بین بردن بوی بد فاضلاب نامطبوع در يخچال، مقداري جوش شيرين را در يک بشقاب کوچک ريخته و آن را در يخچال قرار دهيد و هر چند گاه آن را با جوش‌شيرين تازه جايگزين کنيد. قهوه خشک را نيز مي‌توانيد براي جذب بو در يخچال، مانند شيوه بالا استفاده کنيد. براي زدودن بوي ماهي از دستان خود، کمي نمک روي يک برش ليمو ترش با پوست بپاشيد و آن را روي دستان خود بماليد و پس از مدت کوتاهي، با آب بشوييد. پس از خرد کردن سير و پياز و سبزي‌هاي ديگر، بوي تند آنان را از تخته و چاقو، با ماليدن به يک برش ليمو ترش يا کمي سرکه و سپس آب کشيدن برطرف کنيد. براي جلوگيري از رشد قارچ‌ها و باکتري‌هاي ايجادکننده بو و آلودگي در ته سطل خود، هر بار پس از تخليه و شستشو، مقداري جوش شيرين يا نمک خشک را در ته آن بپاشيد. در سرويس‌هاي بهداشتي ۱)از تهويه غافل نشويد. ۲)مخلوطي از گياهان معطر مورد علاقه خود را در يک کيسه کتان يا قوطي سوراخ شده ريخته و در حمام و توالت قرار دهيد. ۳)گلوله‌هاي معطر درست کنيد. براي اين کار مقدار مساوي نمک را با آرد گندم مخلوط کنيد و به آن مقداري آب گرم و کمي عصاره طبيعي گياهان معطر مورد علاقه خود را اضافه و به خوبي مخلوط کنيد تا خمير سفتي به دست آيد. در صورت تمايل، با کمي رنگ خوراکي، خمير را به رنگ‌هاي دلخواه خود در آوريد. خمير را به صورت گلوله‌هاي کوچک درآوريد و آنها را در سايه و هواي آزاد خشک کنيد. اين گلوله‌هاي رنگي و معطر را در ظروف در باز، در توالت و دست‌شويي و ساير نقاط خانه قرار دهيد.

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره از بین بردن بوی بد فاضلاب و چگونگی رفع بو ، با شماره های تماس شرکت ارمیتیس تماس حاصل فرمائیداز بین بردن بوی بد فاضلاب بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
   تلفن های تماس شرکت ارمیتیس :
۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲ – ۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸
در تمام نقاط تهران
————————————

ارسال شده در: رفع بو

Leave a Comment (0) →

لوله کشی فاضلاب ساختمان

لوله کشی فاضلاب ساختمان

لوله کشی فاضلاب ساختمان برای ساختمان نوساز و قدیمی و همچنین تعمیر لوله کشی فاضلاب پذیرفته می شود.

لوله کشی فاضلاب سریع و تضمینی
تعمیر لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان
تعمیرات و سرویس لوازم بهداشتی و شیرآلات
انشعاب به لوله کشی به فاضلاب شهری

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو ، با شماره های تماس شرکت ارمیتیس تماس حاصل فرمائیداز بین بردن بوی بد فاضلاب بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
   تلفن های تماس شرکت :
۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲ – ۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸
در تمام نقاط تهران
————————————-


لوله کشی فاضلاب ساختمان

لوله آب مصرفی پس از کنتور به شیر قطع و وصل و شیر یکطرفه در ورودی ساختمان متصل می گردد. از آن پس با توجه به شبکه لوله کشی و تجهیزات آب رسانی مورد استفاده در ساختمان ها، بسته به این که تک واحدی یا مجموعه ای از چند واحد مسکونی، تجاری یا اداری باشد، ادامه مسیر لوله کشی می تواند بسیار متنوع باشد. آب معمولا از پایین ترین قسمت شبکه لوله کشی با یک انشعاب اصلی نخست به شیر تخلیه و سپس وارد لوله تقسیم کننده می گردد. آن گاه از این لوله انشعاب های مناسب برای تهیه آب گرم مصرفی و لوله های تغذیه آب سرد طبقات و  زیر زمین جدا می شود. در صوت استفاده از دستگاه سختی گیر در سیستم حرارت مرکزی و تهویه مطبوع، انشعاب دیگری نیز برای آن در نظر گرفته می شود. بهتر است یک شیر فلکه سرشیلنگی نیز برای برداشت آب در موتورخانه نصب گردد. لوله های آب گرم خروجی از منبع آب گرم همراه لوله وارد سرویس ها شده، وسایل بهداشتی را تغذیه می کند.

شکل ۴_لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی و فاضلاب ساختمان

لوله کشی فاضلاب ساختمان

 لوله کشی فاضلاب ساختمان در ساختمان های بزرگ تر و چند واحدی، معمولا یک یا چند مسیر برای بالا رفتن لوله های آب در نظر گرفته می شود. هر کدام از لوله های بالارونده در ابتدای مسیر باید دارای شیر فلکه قطع دستی باشد. لوله انشعاب در طبقات نیز بایستی مجهز به شیر فلکه قطع و وصل برای کلیه لوله های سرد و گرم مصرفی باشد. سپس توزیع آب سرد و گرم مصرفی در طبقات و واحدهای جداگانه مشابه سرویس های ساختمان قبلی انجام می گیرد. در صورتی که استفاده از سقف کاذب امکان پذیر باشد بهتر است لوله کشی در هر واحد در داخل سقف کاذب همان طبقه انجام گردد. شکل ۵ نحوه گردش آب در لوله بالا رونده را نشان می دهد.

همان طور که در سیستم لوله کشی ملاحظه می نمایید، علاوه بر لوله های آب سرد و آب گرم لوله سومی نیز وجود دارد که “برگشت آب گرم” یا لوله “گردش آب گرم” نامیده می شود. این لوله معمولا از آخرین مصرف کننده گرفته می شود و در محل ورود آب سرد به منبع آب گرم وصل می شود. کار آن گردش دائمی آب بین مصرف کننده ها و منبع آب گرم است خواه شیر مصرف کننده باز و خواه بسته باشد. وجود این لوله باعث می شود که با باز کردن شیر آب گرم در فاصله زمانی کمتری به آب گرم دست پیدا شود و از هدر رفتن آب جلوگیری به عمل آید.

شکل ۵_ سیستم آب رسانی

لوله کشی فاضلاب ساختمان

لوازم جلوگیری از برگشت جریان

از برگشت جریان آب، مایعات، مواد یا محلول های دیگر به داخل شبکه لوله کشی توزیع آب آشامیدنی باید جلوگیری شود زیرا خطر ایجاد آلودگی به همراه دارد. یکی از موارد امکان برگشت آب گرم به لوله آب سرد در زمان قطع جریان آب است. همچنین هر گاه دوش تلفنی یا شیلنگ شیر مخلوط در داخل وان و یا ظرف محتوی آب قرار گرفته باشد و در همین وضعیت آب شهرقطع شود. خطر برگشت جریان آب آلوده به شبکه داخلی ساختمان و مهم تر از آن به شبکه شهری وجود دارد. به هر حال از آنجا که آلودگی آب آشامیدنی تهدید جدی برای همه شهروندان به شمار می رود برای جلوگیری از وقوع هر نوع آلودگی در شبکه لوله کشی توزیع آب، از راه ها و وسایلی مانند فاصله هوایی، شیر یک طرفه و شیر خلا استفاده می شود.

شیر یکطرفه:

 از شیرهای یکطرفه معمولا بعد از کنتور آب، قبل از آب گرم کن روی خط تغذیه آب سرد و مواردی مانند این ها استفاده می شود. شر یکطرفه که برای جلوگیری از برگشت آب به داخل شبکه مورد نظر نصب می شود، باید از نوع فنردار با نشیمن آب بند باشد و فقط در یک جهت به آب اجازه جریان دهد و در جهت عکس هیچ گونه نشتی نداشته باشد. درمواردی که مقررات ملی تعیین کرده است باید از شیر یک طرفه دوتایی استفاده شود.

خلاشکنهر شیر یا وسیله مکانیکی دیگری که عمل مکش سیفونی را حذف می کند و از بین می برد خلاشکن نام دارد. این وسیله روی شیر فشاری آب شست و شوی کاسه توالت و روی خط تغذیه آب بهداشتی به ماشین لباس شویی و ظرف شویی نصب می گردد و جلو برگشت جریان را در صورت قطع جریان آب شهر می گیرد.شکل۶لوله کشی فاضلاب ساختمان فاصله هواییاگر شیر های دست شویی، ظرفشویی، وان و موارد مشابه طوری نصب شوند که خروجی آن ها داخل لگن مربوطه قرار گیرد، می تواند خط برگشت جریان را در هنگام پر شدن لگن از آب استفاده شده ایجاد نمایند.شکل۷لوله کشی فاضلاب ساختمان

 

شیر انشعاب

شکل ۱ یک شیر انشعاب( e ) را نشان می دهدکه روی لوله اصلی آب شهر کار گذاشته می شود. نصب این شیر در محل قرار گرفتن انشعاب از لوله ای که تحت فشار می باشد لازم است. یکی از هدف های نصب شیر انشعاب کنترل لوله ی انشعاب است تا در صورت لزوم بدین وسیله بتوان جریان آب ساختمان را قطع کرد.

لوله انشعاب

لوله انشعاب برای جلوگیری از یخ زدن آب و نیز وارد آمدن فشار ناشی از تردد وسایل نقلیه بر آن باید در عمق مناسبی نصب شود. جنس لوله برای ساختمان ها معمولی بهتر است از نوع پی وی سی فشار قوی، پلی اتیلنی و یا مسی باشد. استفاده از لوله های فولادی گالوانیزه به علت مقاومت کم آن ها در برابر خوردگی که به پوسیدگی لوله منجر می شود توصیه نمی شود. در صورت ضرورت بهتر است آن ها را با یک لایه قیرگونی اندود کرد.

شکل۲

لوله کشی فاضلاب ساختمانلوله پلی اتیلن لوله کشی فاضلاب ساختمانلوله پی وی سی    لوله کشی فاضلاب ساختمانلوله گالوانیزه

 

قطر لوله انشعاب معمولا به مقدار مصرف در ساختمان، فشار آب شهر، طول و قطر لوله و نیز دوری یا نزدیکی مصرف کننده از لوله اصلی بستگی دارد. در هر حال توصیه می شودکه قطر انشعاب از ۳/۱ قطر لوله آب شهر بیشتر نباشد. همچنین باید توجه داشت که حداقل قطر این لوله برای مصرف یک خانواده حداقل ۲۰ میلی متر و برای مصرف چند خانواده از ۲۵ میلی متر کمتر نباشد.

شیر پیاده رو

همان طور که از نامش پیداست در پیاده رو جلو ساختمان و به فاصله حداقل ۵۰ سانتی متراز دیوار روی لوله انشعاب ساختمان نصب می گردد. وظیفه این شیر قطع و وصل آّب در هنگام تعمیرات اساسی ساختمان و یا هنگام قطع آب مشترک بر حسب ضرورت می باشد. (نحوه قرارگیری درشکل ۱). یک درپوش فلزی در کف پیاده رو موقعیت محل نصب را مشخص و غلاف ساقه شیر را حفاظت می کند.

کنتور آب                            

برای اندازه گیری مقدار آب مصرف شده از کنتور آب استفاده می شود. ظرفیت کنتور متناسب با میزان مصرف در نظر گرفته می شود و چون غالبا اندازه قطر لوله خروجی کنتور کمتر از قطر لوله آب ساختمان است افت فشار ایجاد می کند و در نتیجه جلو مصرف بی رویه و خیلی زیاد آب را می گیرد. در اثر عبور آب از داخل کنتور یک صفحه یا چرخ توربینی به حرکت در می آید که متناسب با سرعت برداشت آب، میزان مصرف را به چرخ های شماره انداز کنتور انتقال می دهد که ما آن را به صورت عدد بر حسب مترمکعب روی صفحه نمایش می دهیم. کنتور معمولا در داخل ساختمان و یا حیاط بعد از در ورودی نصب می گردد تا دسترسی به آن برای مامورین سازمان آب آسان باشد. در نصب کنتور باید دقت کرد که در محلی قرار نگیرد که خطر انجماد وجود داشته باشد. درشکل ۱ محل و نحوه نصب و در شکل ۴ مشخصات یک کنتور آب نشان داده شده است.

شکل۳_ کنتور آب

کنتور

ارسال شده در: لوله کشی

Leave a Comment (2) →

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی آب

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ۱۰۰% تضمینی – نشت یابی لوله آب با دستگاه تشخیص ترکیدگی 

۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸ _ ۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲

تشخیص دقیق و نقطه ای محل ترکیدگی و نشت لوله آب بوسیله دستگاه پیشرفته محصول آمریکا «تشخیص عمقی با عمق بالا» و انجام تعمیرات و اصلاحات لوله کشی و رفع نم و رطوبت
تعمیرات لوله کشی آب ( نشت یابی لوله آب با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ) و فاضلاب ساختمان کلی و جزئی تمام نقاط تهران و کرج
کلیه امور بنایی مربوطه

تشخیص ترکیدگی لوله با بهترین روش های روز

لکه گیری گچ شوره زده و رفع نم و رطوبت گچ با مواد یا گچ کاری مجدد و کشته کشی پس از تشخیص محل  ترکیدگی لوله و نشت لوله با دستگاه
تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله آب گرم و سرد شوفاژ با دستگاه و نشت یابی قسمت های مختلف لوله های موتورخانه و پکیج با دستگاه

تعمیرات لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی (پس از پیدا کردن محل ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله با دستگاه )، تعویض و تبدیل توالت فرنگی و رفع گرفتگی توالت با دستگاه تراکم هوا در تهران 

تشخیص و پیدا کردن علت بوی بد فاضلاب ساختمان و از بین بردن بوی بد فاضلاب پس از یافتن محل ترکیدگی لوله آب با دستگاه و نشت یابی لوله آب 

  رفع نم و چکه و از بین بردن رطوبت دیوار تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه ،تشخیص سوراخ و نشتی لوله آب نشت یابی لوله آب و فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله ی دیوار،کف و حتی سقف ساختمان
تعمیر و سرویس توالت فرنگی در صورت نشت و ترکیدگی لوله آب از لوله کشی توالت نشت یابی توالت فرنگی با دستگاه – تمام نقاط تهران

یافتن محل ترکیدگی لوله آب با عمق بالا ، تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله آب با دستگاه و رفع نم و رطوبت ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و نشت یابی آب

ترکیدگی لوله آب تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله آب با دستگاه و رفع نم و رطوبت ساختمان

پیدا کردن محل نشت آب از لوله های توکار دیوار و کف بوسیله دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

پیدا کردن محل نشت آب از لوله های توکار دیوار و کف بوسیله دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو ، با شماره های تماس شرکت تماس حاصل فرمائیداز بین بردن بوی بد فاضلاب بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
   تلفن های تماس شرکت :
۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲ – ۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸
در تمام نقاط تهران
————————————-

یافتن محل ترکیدگی لوله آب در عمق بالا بوسیله دستگاه تشخیص امواج ۱۰۰% تضمینی

 رفع نم و رطوبت دیوار و سقف پس از پیدا کردن محل نشت آب بوسیله دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

رفع نم و رطوبت دیوار و سقف پس از پیدا کردن محل نشت آب بوسیله دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو ، با شماره های تماس شرکت تماس حاصل فرمائیداز بین بردن بوی بد فاضلاب بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
   تلفن های تماس شرکت :
۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲ – ۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸
در تمام نقاط تهران

 

ارسال شده در: تشخیص ترکیدگی

Leave a Comment (0) →

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ۰۹۱۲۰۹۳۰۱۱۸

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ۱۰۰% تضمینی – نشت یابی لوله آب با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه  و تشخیص دقیق و نقطه ای محل ترکیدگی و نشت لوله آب بوسیله دستگاه پیشرفته محصول آمریکا «تشخیص عمقی با عمق بالا» و انجام تعمیرات و اصلاحات لوله کشی و رفع نم و رطوبت
تعمیرات لوله کشی آب ( نشت یابی لوله آب با دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ) و فاضلاب ساختمان کلی و جزئی تمام نقاط تهران و کرج
کلیه امور بنایی مربوطه

لکه گیری گچ شوره زده و رفع نم و رطوبت گچ با مواد یا گچ کاری مجدد و کشته کشی پس از تشخیص محل  ترکیدگی لوله و نشت لوله با دستگاه
تشخیص نشتی و ترکیدگی لوله آب گرم و سرد شوفاژ با دستگاه و نشت یابی قسمت های مختلف لوله های موتورخانه و پکیج با دستگاه

تعمیرات لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی (پس از پیدا کردن محل ترکیدگی لوله و نشت یابی لوله با دستگاه )، تعویض و تبدیل توالت فرنگی و رفع گرفتگی توالت با دستگاه تراکم هوا در تهران و کرج

تشخیص و پیدا کردن علت بوی بد فاضلاب ساختمان و از بین بردن بوی بد فاضلاب پس از یافتن محل ترکیدگی لوله آب با دستگاه و نشت یابی لوله آب 

رفع نم و چکه و از بین بردن رطوبت دیوار تشخیص ترکیدگی لوله آب با دستگاه ،تشخیص سوراخ و نشتی لوله آب نشت یابی لوله آب و فاضلاب

تشخیص ترکیدگی لوله ی دیوار،کف و حتی سقف ساختمان
تعمیر و سرویس توالت فرنگی در صورت نشت و ترکیدگی لوله آب از لوله کشی توالت نشت یابی توالت فرنگی با دستگاه – تمام نقاط تهران و کرج

 

یافتن محل ترکیدگی لوله آب با عمق بالا ، تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله آب با دستگاه و رفع نم و رطوبت ساختمان

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو ، با شماره های تماس شرکت تماس حاصل فرمائیداز بین بردن بوی بد فاضلاب بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
   تلفن های تماس شرکت :
۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲ – ۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸
در تمام نقاط تهران
————————————-

 

پیدا کردن محل نشت آب از لوله های توکار دیوار و کف بوسیله دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

پیدا کردن محل نشت آب از لوله های توکار دیوار و کف بوسیله دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

 

توصیه: برای مشاوره بیشتر درباره چگونگی رفع بو ، با شماره های تماس شرکت تماس حاصل فرمائیداز بین بردن بوی بد فاضلاب بوی بد توالت بوگیر ساختمان حمام
   تلفن های تماس شرکت :
۰۹۱۲۸۵۰۶۲۱۲ – ۰۹۱۹۵۸۸۰۶۸۸
در تمام نقاط تهران
————————————-

سایر همکاران ما 

ارسال شده در: دسته‌بندی نشده

Leave a Comment (0) →